produkt venalex 60 kapsułki

Venalex w kapsułkach, 30 sztuk

Czym jest DIOSMINA?

Diosmina to związek z grupy flawonoidów. Diosmina jest substancją pochodzenia naturalnego, pozyskiwaną z owoców cytrusowych, przede wszystkim z naowocni pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium), obecnie otrzymywana jest również syntetycznie.
Diosmina działa ochronnie na naczynia krwionośne oraz zwiększa tonus żylny 2-krotnie silniej niż trokserutyna. Zwiększa przepływ limfatyczny. Przywraca naczyniom włosowatym prawidłową przepuszczalność, dzięki czemu działa przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie. Poprawia powrót krwi z układu żylnego, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach, działa przeciwzapalnie, zwłaszcza w zapaleniach okołożylnych.
W przewodzie pokarmowym diosmina jest szybko przekształcana przy udziale flory bakteryjnej jelit w diosmetynę. Faza szybkiego wchłaniania głównego metabolitu diosminy po podaniu doustnym rozpoczyna się od drugiej godziny po podaniu leku, osiągając po 5 godzinach maksymalne stężenie we krwi. Biologiczny okres półtrwania wynosi od 26 do 43 godzin. Diosmetyna jest metabolizowana do kwasów fenolowych i/lub ich pochodnych i wydalana z moczem. Niewchłonięta diosmina jest wydalana z kałem [Wikipedia 2013, dostęp: http://pl.wikipedia.org/wiki/Diosmina . na żylaki, na hemoroidy

Venalex® (suplement diety) diosmina 450 mg + hesperydyna 50 mg 30 kapsułek
Masa netto 18,48 g- 30 kapsułek twardych

Skład:
Diosmina, żelatyna, hesperydyna, talk- substancja przeciwzbrywająca, woda oczyszczona, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrywająca, krzemian glinowo- potasowy (E 555)- nośnik, dwutlenek tytanu (E 171)- barwnik, błękit patentowy (E 131)- barwnik, azorubina (E 121)- barwnik.

Jak stosować suplement diety Venalex ®:
Dorośli: 1 kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Uwaga:
Preparatu nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Preparat zawiera azerubinę, która może mieć szkodliwy na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Długotrwałe stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci; w temperaturze do 25 ° C, chronić od światła i wilgoci.

Producent:
Ethifarm Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Ul. Hiacyntowa 39, 60-175 Poznań

Zapraszamy do zakupu online lub odwiedzenia najbliższej apteki.

Kup Diosmin300 najtaniej z najdłuższym terminem przydatności w naszym sklepie:

kup medargin dolce vita

kup medargin allegro

kup najtaniej z najdłuższym terminem przydatności - VENALEX

pdf

zobacz ulotkę informacyją