produkt diosmin300 60 kapsułki

Diosmin 300 w kapsułkach, 60 sztuk

Czym jest DIOSMINA?

Diosmina to związek z grupy flawonoidów. Diosmina jest substancją pochodzenia naturalnego, pozyskiwaną z owoców cytrusowych, przede wszystkim z naowocni pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium), obecnie otrzymywana jest również syntetycznie.
Diosmina działa ochronnie na naczynia krwionośne oraz zwiększa tonus żylny 2-krotnie silniej niż trokserutyna. Zwiększa przepływ limfatyczny. Przywraca naczyniom włosowatym prawidłową przepuszczalność, dzięki czemu działa przeciwobrzękowo i przeciwkrwotocznie. Poprawia powrót krwi z układu żylnego, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach, działa przeciwzapalnie, zwłaszcza w zapaleniach okołożylnych.
W przewodzie pokarmowym diosmina jest szybko przekształcana przy udziale flory bakteryjnej jelit w diosmetynę. Faza szybkiego wchłaniania głównego metabolitu diosminy po podaniu doustnym rozpoczyna się od drugiej godziny po podaniu leku, osiągając po 5 godzinach maksymalne stężenie we krwi. Biologiczny okres półtrwania wynosi od 26 do 43 godzin. Diosmetyna jest metabolizowana do kwasów fenolowych i/lub ich pochodnych i wydalana z moczem. Niewchłonięta diosmina jest wydalana z kałem [Wikipedia 2013, dostęp: http://pl.wikipedia.org/wiki/Diosmina . na żylaki, na hemoroidy

SUBSTANCJA CZYNNA PREPARATU DIOSMIN 300 ETHIFARM®
Jak działa Diosmin 300 mg produkcji Ethifarm?
Diosmina to związek, którego wpływ na funkcjonowanie układu naczyniowego, a zwłaszcza – naczyń żylnych został udokumentowany.
Działanie Diosminy polega w szczególności na:
- zwiększeniu napięcia ścian naczyń żylnych, zapobiegając tym samym zastojowi krwi w układzie żylnym, głównie w kończynach dolnych;
- wspomaganiu drenażu limfatycznego, nasilając perystaltykę naczyń chłonnych oraz przepływ limfy, działając w ten sposób przeciwobrzękowo, przede wszystkim w kończynach dolnych;
- działaniu ochronnym na śródbłonek naczyniowy, zapobiegając dzięki temu rozwojowi stanów zapalnych w małych naczyniach krwionośnych, co w efekcie zmniejsza ich przepuszczalność, usprawniając w efekcie mikrokrążenie w tkankach. Na żylaki, hemoroidy

Innowacyjna mikronizacja diosminy
Mikronizacja diosminy jest koniecznym warunkiem zapewnienia skuteczności jej działania. Wynika to z faktu, iż diosmina, pozyskiwana z owoców cytrusowych, występuje w cząsteczkach podobnych do kryształów o wielkości ok. 20 mikronów.
W takiej postaci diosmina bardzo słabo wchłania się z przewodu pokarmowego. Dzięki badaniom udowodniono, że proces mikronizacji, czyli rozdrobnienia cząstek diosminy do wymiarów ok. 2 mikronów, w istotny sposób ułatwia wchłanianie diosminy w jelitach.
Substancja czynna użyta do produkcji Diosmin 300 Ethifarm® została w istotnym stopniu zmikronizowana: ponad 80% cząstek diosminy poddanej procesowi mikronizacji nie przekracza w swoich wymiarach 2 mikronów, a 98% - 5 mikronów. Dzięki temu zapewniona została wysoka przyswajalność preparatu Diosmin300 Ethifarm z przewodu pokarmowego.
Diosmina jest substancją popularną i używaną od wielu lat, charakteryzującą się bardzo dobrym profilem bezpieczeństwa, czyli rzadkim występowaniem objawów niepożądanych. W niektórych krajach diosmina występuje jako substancja czynna leków, w innych – jak np. w USA i szeregu krajów UE może być również składnikiem preparatów nie mających statusu produktu leczniczego (np. w USA w dawce do 600 mg na dobę).
Diosmina zawarta w preparacie Diosmin300 Ethifarm® w 100% odpowiada kryteriom czystości określonym w najnowszej Farmakopei Europejskiej VI (EP6).
Pełna zgodność z wymogami EP6 minimalizuje (i tak znikome) ryzyko wystąpienia objawów nietolerancji, zwłaszcza przy długotrwałym stosowaniu.

CZYM JEST DIOSMIN 300 ETHIFARM®?
Diosmin 300 Ethifarm® jest suplementem diety przeznaczonym na osób dorosłych. Jest to preparat zawierający zmikronizowaną diosminę – substancję pochodzenia naturalnego o korzystnym wpływie na funkcjonowanie układu naczyniowego, żylaki, hemoroidy.

SKŁAD DIOSMIN 300 ETHIFARM®
Diosmina® 300 mg, żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, talk –substancja przeciwzbrylająca, stearynian magnezu – substancja glazurująca, krzemian glinowo-potasowy (E555) – nośnik, dwutlenek tytanu (E171) – barwnik, czerwień allura (E129) – barwnik.

KIEDY I JAK STOSOWAĆ DIOSMIN 300 ETHIFARM®?
Dorośli: 1 kapsułka dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Jednocześnie suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

GDZIE I JAK KUPIĆ DIOSMIN 300 ETHIFARM®? KUP NAJTANIEJ!

DIOSMIN 300 ETHIFARM® można kupić w aptece lub w sklepie internetowym prowadzonym na naszej stronie internetowej.

Kup Diosmin300 najtaniej z najdłuższym terminem przydatności w naszym sklepie:

kup medargin dolce vita

kup medargin allegro

kup najtaniej z najdłuższym terminem przydatności- DIOSMIN300

pdf

zobacz ulotkę informacyją